Úvodní stránka Aktuální číslo On-line publikace Archiv čísel Informace o časopisu Redakční rada Předplatné Pokyny pro autory Kontakt
 
Přihlášení |
 
registrace
   
zapomněli jste heslo?
 
odeslat
 

Redakční rada

Vedoucí odborný redaktor

prim. MUDr. Petr Svačina
vedoucí redaktor časopisu Vnitřní lékařství
II. interní klinika LF MU a FN u sv. Anny,
Pekařská 53, 656 91 Brno
Tel. 00420 543 182 253 (sekretariát)
e-mail: petr.svacina@fnusa.cz

Zástupce vedoucího odborného redaktora

prof. MUDr. Ján Murín, CSc.
zástupce vedoucího redaktora časopisu Vnitřní lékařství
I. interná klinika LF UK a FN Bratislava,
Mikciewiczova 13, 813 69 Bratislava, Slovenská republika
Tel. 00421-257 290 741, fax 00421-257 290 574
e-mail: murin@faneba.sk

Redakční rada

prof. MUDr. Zdeněk Adam, CSc.
Brno
e-mail: z.adam@fnbrno.cz

doc. MUDr. Radan Brůha, CSc.
Praha
e-mail: bruha@cesnet.cz

prof. MUDr. Richard Češka, CSc.
Praha
e-mail: Richard.Ceska@vfn.cz

prof. MUDr. Petr Dítě, DrSc.
Brno
e-mail: pdite@fnbrno.cz

prof. MUDr. Andrej Dukát, CSc.
Bratislava
e-mail: andrej.dukat@faneba.sk

prof. MUDr. Jiří Ehrmann, CSc.
Olomouc
e-mail: ehrmanj@fnol.cz

prof. MUDr. Pavel Gregor, DrSc., FESC
Praha
e-mail: gregor@fnkv.cz

prof. MUDr. Karel Horký, DrSc., FACP (Hon.)
Praha
e-mail: khork@lf1.cuni.cz

prof. MUDr. Petr Husa, CSc.
Brno
e-mail: phusa@med.muni.cz

doc. MUDr. Soňa Kiňová, CSc.
Bratislava
e-mail: Sona.Kinova@zoznam.sk, kinova@faneba.sk

prof. MUDr. Ivica Lazúrová, CSc.
Košice
e-mail: ivica.lazurova@upjs.sk

prof. MUDr. Jaroslav Malý, CSc.
Hradec Králové
e-mail: maly@lfhk.cuni.cz

prof. MUDr. Josef Marek, DrSc.
Praha
e-mail: jmarek@lf1.cuni.cz

prof. MUDr. Marián Mokáň, DrSc., FRCP Edin
Martin
e-mail: mokanma@post.sk

prof. MUDr. Karel Pavelka, DrSc.
Praha
e-mail: pavelka@revma.cz

prof. MUDr. Milan Pavlovič, CSc.
Bratislava
e-mail: kvl@szu.sk

prof. MUDr. Juraj Payer, PhD.
Bratislava
e-mail: payer@ru.unb.sk

prof. MUDr. Peter Ponťuch, CSc.
Bratislava
e-mail: pontuch@npba.sk

prof. MUDr. Anna Remková, DrSc.
Bratislava
e-mail: anna.remkova@faneba.sk

prof. MUDr. Hana Rosolová, CSc., FESC
Plzeň
e-mail: rosolova@fnplzen.cz

prof. MUDr. Jaroslav Rybka, DrSc.
Zlín
e-mail: rybka@bnzlin.cz

doc. MUDr. František Salajka, CSc.
Hradec Králové
e-mail: salajka@fnhk.cz

prof. MUDr. Otto Schück, DrSc.
Praha
e-mail: otto.schuck@medicon.cz

prof. MUDr. Vladimír Soška, CSc.
Brno
e-mail: vladimir.soska@fnusa.cz

prof. MUDr. Miroslav Souček, CSc.
Brno
e-mail: miroslav.soucek@fnusa.cz

prof. MUDr. Sylvie Dusilová Sulková, DrSc., MBA
Hradec Králové
e-mail: sulkovas@volny.cz

prof. MUDr. Štěpán Svačina, DrSc., MBA
Praha
e-mail: stepan.svacina@lf1.cuni.cz

prof. MUDr. Vlastimil Ščudla, CSc.
Olomouc
e.mail: vlastimil.scudla@fnol.cz

prof. MUDr. Jan Škrha, DrSc.
Praha
e-mail: jan.skrha@lf1.cuni.cz

prof. MUDr. Jindřich Špinar, CSc., FESC
Brno
e-mail: jspinar@med.muni.cz

prof. MUDr. Miloš Štejfa, DrSc., FESC
Brno
e-mail: milos.stejfa@seznam.cz

prof. MUDr. Eva Topinková, CSc.
Praha
e-mail: eva.topinkova@vfn.cz

prof. MUDr. Jiří Widimský jr, CSc.
Praha
e-mail: jiri.widimsky@vfn.cz

Česká internistická společnost

Česká internistická společnost Intranet ČIS Slovenská internistická spoločnosť
 
 

Předplatné

Předplaťte si časopis

S předplatným získáváte plný přístup ke všem článkům.

více informací

 

Aktuální číslo

Vydání číslo: 1 / 2014

zobrazit obsah

 

 
Starší ročníky
 

Nejčtenější